Skulptūros mokymas – veiksmingas būdas formuoti

Pasibaigus pastato raumenų masę proceso pabaigoje, beveik kiekvienas praktikantas grįžta jo dėmesį į mokymą, kuriuo siekiama pagerinti kūno estetiką ir pasiekti tinkamą atskyrimą raumenų mažinant kūno riebalų perteklius ir poodinį vandens pašalinimo nereikalingo. Tinkamas mokymo proceso optimizavimas neabejotinai prisidės prie jūsų svajonių figūros pasiekimo proceso pagreitinimo ir dėl numatyto rezultato pasiekimo.

Pasirinkite tikslą!

Standartinis sumažinimo planas apima 2-3 mėnesius. Per šį laiką mes palaipsniui atimame kalorijas ir pridedame įvairias aerobikos formas arba intensyvų mokymą. Visas procesas reikalauja daug savidisciplinos ir koncentracijos į galutinį tikslą. Kaip mokyti „už skulptūrą”? Kalorijų deficito mokymas yra vienas iš sunkiausių, todėl svarbus aspektas yra apgalvota mokymo plano rengimas. Pasirinkdami mėgstamus pratimus ir reikiamą regeneracijos kiekį, mes galėsime pereiti per tokį laikotarpį koncentracijos ir savirealizacijos atmosferoje. Net pirmieji raumenų vaskuliarizacijos simptomai leis žymiai padidinti motyvaciją ir sumažinti visą procesą. Per šį laikotarpį ypač gerai rengti mokymo žurnalą, kuriame mes reguliariai kursime savo pažangą. Mažų žingsnių metodas padės pasiekti tikslą.

Skulptūros pratybos – pagrindinės prielaidos

Mokymo efektyvumą skulptūroje lemia keletas svarbių veiksnių. Svarbiausias aspektas yra palaikyti aukštą intensyvumą per visą mokymą. Mes tai galime pasiekti sumažinant laiką tarp pratimų ir serijos. Taip pat svarbu išlaikyti treniruočių tūrį arba švelnų svorio manipuliavimą, priklausomai nuo jūsų stiprumo. Daugumoje žmonių per sumažėjimą stiprumas šiek tiek sumažėja. Tačiau tai nėra taisyklė. Reikėtų prisiminti, kad kūnas neveikia kaloriškai. Tačiau pabandykime kiek įmanoma išlaikyti svorį nuo raumenų masės. Dėl to mūsų kūnas nuolat gaus augimo stimulą, kuris ilgainiui leis pasiekti optimalius rezultatus.

Kaip mokyti skulptūrą

Įtraukus aerobinę ar anaerobinę pratybas mokymo plane, bus veiksmingai sudeginti poodinius riebalus. Tai pagreitins ląstelių metabolizmą ir privers kūną greičiau metabolizuotis. Kardio treniruočių kiekis turi būti pritaikytas prie konkretaus laikotarpio ir dabartinės formos. Didelis šio mokymosi formos privalumas yra galimybė nemokamai manipuliuoti mokymo planu. Jei svoris yra nustatytas, mes galime pridėti vieną ar du vienetus ir pastebėti poveikį veidrodyje ir svoriui. Tačiau, jei mes jaučiamės pavargę, galime išskaityti vieną ar du vienetus, tuo pačiu skaičiuojant kalorijas iš dienos poreikio.

Apsaugoti savo raumenis!

Sumažėjimo laikotarpis yra labai sunkus organizmui. Tai yra susijęs su dehidratacija ir mažesniu kalorijų kiekiu. Per šį laikotarpį lengviau sužeisti arba perkrauti. Norint apsaugoti savo kūną nuo neigiamų sumažinimo aspektų, reikia prisiminti apie tinkamą baltymų kiekį – iki 2,4 gramo kilogramui kūno svorio. Tai padės apsaugoti jūsų raumenis nuo kortizolio ir padės optimizuoti visus mūsų organizme vykstančius anabolinius pokyčius. Be baltymų, verta turėti ir daugybę vitaminų ir mineralų, tokių kaip:

  • vitaminas D3 ir K2
  • magnis
  • omega 3 arba tran
  • beta karotinas
  • kreatinas

Riebalų deginimo procesas optimizuojamas dietos pagalba. Tai turėtų būti jūsų svajonės formos pagrindas. Per į kalorijų deficitas turėtų statymą aukštos kokybės produktus, kurie kartu su pirmiau nurodyta papildų padės apsaugoti organizmą nuo katabolizmo viešnagės. Per šį laikotarpį būtinai pasirinkite mažai perdirbtus produktus, turinčius daug mikro ir makro elementų, taip pat vitaminus.

Informacijos kulminacija

Skulptūros mokymas yra vienas iš jūsų svajonių figūros kūrimo elementų. Suplanuotos apgalvotai, tai palengvins perėjimą per visą procesą, tampa pagrindu visoms kitoms veikloms. Mes visų pirma apima kalorijų deficito kontrolę, manipuliavimą kardio kiekiu ir rūpinimąsi mityba bei regeneracija. Per šį laikotarpį verta įtraukti produktus, pagerinančius miego kokybę, pvz., ZMA arba Gaba-500, papildyti. Greitesnis regeneravimas šiandien yra geresnis rytdienos mokymas. Nepamirškite kontroliuoti savo kūno per visą šį laikotarpį, stebėkite juos svoriu ir veidrodžiu bei naudokite sveiką protą.